آراد برندینگ
خانه / اسانس وانیل / خرید آنلاین اسانس وانیل مایع
خرید آنلاین اسانس وانیل مایع

خرید آنلاین اسانس وانیل مایع

اسانس وانیل مایع مانند هر نوع اسانس دیگر در صنایع مختلفی به کار برده می شود اما آیا می دانید چرا امروزه مصرف و به طبع خرید و فروش آنلاین این اسانس خوراکی رو به افزایش است؟
انواع اسانس، مایع یا پودرهایی هستند که از انواع میوه ها و هر گونه گیاهی جهت استفاده آنها در تولید انواع مواد غذایی به کار برده می شود. مهمترین و اولین نقش اسانس ها طعم دادن است. طعم دادن به انواع غذا و خوراکی صنعتی و خانگی که باعث تغییر و تحول در آنها شده است.
وانیل مایع و اسانس وانیل در واقع یکی هستند که گاهی به نام اسانس وانیل مایع نیز گفته می شود. این مایع تیره رنگ است و وجود آن در کیک، شیرینی و دسر مخصوصا در بستنی سازی آن ها را معطر می کند.
وانیل میوه گیاهی استوایی از خانواده ارکیده است و مصرف بسیار گسترده ای در سراسر جهان دارد. اگر زعفران گران قیمت ترین ادویه جهان است، وانیل، از این نظر در رتبه دوم قرار دارد.
مصرف وانیل قدمت بسیار طولانی داشته و نخستین بار توسط سرخپوستان قبیله توتوناک در مکزیک کشت و مصرف شده است؛ تا اواسط سده نوزدهم نیز هنوز مکزیک یکه تاز و تنها تولیدکننده وانیل در سراسر جهان بود. امروزه اما ماداگاسکار و پس از آن اندونزی و مکزیک به ترتیب در رتبه های اول، دوم و سوم تولید جهانی وانیل قرار دارند.
واردات اسانس وانیل
همانگونه که اشاره شد کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله مصرف کنندگان وانیل مایع هستند که معمولاً بزرگتین واردکنندگان نیز محسوب می شوند. در ایران انواع اسانس وانیل مایع با برندهای خارجی عرضه می شود که اغلب ساخت کشور اندونزی و چین است. خرید اسانس وانیل وارداتی اغلب توسط شرکت های پخش صورت می گیرد و بیشترین مشتریان آنها نیز قنادی ها، شیرینی پزهای حرفه ای و کارخانجات تولید کیک و شیرینی می باشند.
منبع:بازار اسانس ايران

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
راحله طاهري فرد
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09133623924
پست الکترونيکي: taherifar.r91@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین اسانس وانیل مایع

اگر تصمیم خود را مبنی بر انتخاب نوع اسانس گرفته اید و می خواهید در …

معرفی تاجران بازار تهاتر ايران آموزش تجارت